fbpx

Ajalugu

Inglot dekoratiivkosmeetika on olnud turul juba enam kui 30 aastat ning on aastate jooksul pidevalt arenenud. Tuntus kohalikul turul tõi meile idee laieneda rahvusvahelisele turule.

2006. aastast alates oleme jõudsalt kasvanud ja laiendanud piire. Meie esinduspoed asuvad kõige eksklusiivsemates müügipunktides üle maailma. Kokku omame 700 müügikohta kõigil 6 mandril.

Geograafia

Me ei karda väljakutseid, võtame julgelt osa maailmas tuntust kogunud sündmustest nagu Fashion Week New York’is ja Pariisis, töötades seal koos mitmete tuntud disainerite ja kaubamärkidega. 

Oleme olnud kaasatud ka erinevatesse Broadway etendustesse ja muusikalidesse, sealhulgas „Mamma Mia“, „Pippin“, „The Lion King” ja”Inishmaani igerik”.

Tooted

Meie tooted on meie uhkus. Oleme kombineerinud teaduse ja tehnoloogia erksate värvidega, mille tulemusena oleme töötanud välja muljetavaldava hulga erinevaid tooteid, mis on kogunud meie klientide ja koostööparterite hulgas suurt populaarsust.

95% oma toodetest ja aksessuaaridest toodame ise kasutades selleks kõige kaasaegsemat tehnoloogiat. Vähem tähtis ei ole ka see, et kõrge kvaliteedi juures on meie tooted mõistliku ja kliendisõbraliku hinnaga.

×

Cart