fbpx

Tagastusvorm

Tagastuspoliitika

8.1. Kliendil on õigus tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode/Tooted tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.
8.2. Toodete tagastamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:
· Täidetud tagastusvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale
· Saates kodulehel oleva Tagastusvormi täidetuna aadressile info@inglotcosmetics.ee
Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormiga.
8.3. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Kauplejal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni tarbija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
8.4. Tagastatav Toode ei või olla kahjustunud. Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient.
8.5. Avatud pakendiga kosmeetika tagastamisele ei kuulu.
8.6. Klient saab Tellimuse tagastada Müüjale kuuluvasse kauplusesse. Kaupluse aadressi leiab SIIT. Kaupluse klienditeenindajad edastavad Tagastuse E-poodi, kus teostatakse Toote/Toodete tagastusprotsess. Tagastus jõuab E-poodi 5 tööpäeva jooksul. Tagastuse kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse. Tagastamine kauplusesse on tasuta.
8.7. Juhul, kui kohaletoimetamise viisiks oli valitud Omniva pakiautomaat, saab Tellimuse ümber tagastada Omniva pakiautomaadi vahendusel, kasutades selleks esialgses SMS-is sisalduvat tagastuskoodi. Juhend tagastamise kohta pakiautomaadis: https://www.omniva.ee/teenused/demo/. Tagastuskoodi kasutamisel on tagastamine tasuta ja tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. Toote kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse.
8.8. Juhul, kui kohaletoimetamise viisiks oli valitud Postkontor või Kuller, saab Tellimust tagastada, viies see vabalt valitud postkontorisse. Toote tagastamiseks on nõutav Toote ostupakendil olev triipkood. Tagastamine postkontorist on tasuta ja tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. Toote kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse.
8.9. Müüja tagastab Kliendile ostusumma 7 päeva jooksul alates tagastatud Toode/Toodete kättesaamise päevast. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava tellimuse eest tasus.
8.10. Tellimuse tagastamise korral tagastab Müüja Kliendile lepingu alusel saadud summa (välja arvatud posti- ja kohaletoimetamiskulu).
×

Cart