fbpx

Üldtingimused

1.1. INGLOT e-pood müüb M-UP Trade OÜ poolt maale toodud INGLOT tooteid (edaspidi Tooted).
1.2. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi Klient) ja internetiaadressil www.inglotcosmetics.ee asuva ostukeskkonna (edaspidi E-pood) omaniku OÜ M-UP Trade (edaspidi Müüja) vahel seoses E-poest Toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Müüja annab muudatustest teada internetileheküljel www.inglotcosmetics.ee. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.
1.4. Müüja andmed:
M-UP Trade OÜ
E-mail: info@inglotcosmetics.ee

Hinnad

2.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes.
2.2. Toodete hinnad ning allahindlused võivad erineda Ettevõtja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlustest.

Tooted

3.1. E-poes kuvatavad Tooted on reeglina laos/müüja poes olemas. Nimetatud Toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega programmides.
3.2. Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toode Müüjal puudub, ei ole E-poel võimalik antud tellimust täita. Antud juhul tagastatakse Kliendile kogu ostusumma kohe peale toote puudumise selgumist.
3.3. E-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

Ostu sooritamine

4.1. Klient valib E-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupule “Lisa ostukorvi”.
4.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil liikuda Ostukorvi lehele: menüüribal ostukorvi valikus klikkida nupul „Edasi maksma“, misjärel suunatakse Klient tellimuse vormistamise lehele.
4.3. Pärast nõutud andmete sisestamist ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient tellimuse klikkides „Kinnitan ja maksan“. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja müüjale edastatud.
4.4. Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.
4.5. Pärast Toodete eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.
4.6. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama täielikult tõeseid andmeid.
4.7. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
4.8. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õigsuses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

Makseviisid

5.1. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank) ja krediitkaardiga (Visa, MasterCard, Maestro, Pocopay).
5.2. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskkonnas.
5.3. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

Kohaletoimetamine

7.1. Kliendil on võimalik valida erinevate Toote kohaletoimetamise viiside vahel. Toote kohalejõudmine sõltub Kliendi poolt valitud postiteenusest.
7.2. Valides kohaletoimetamise viisina Omniva pakiautomaadi, jõuab Toode Kliendi poolt valitud pakiautomaati 5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse kinnituse saatmisest Kliendi e-posti aadressile. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Klienti SMS teatega, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. Automaadid on avatud 24 tundi. Toodet hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse Toode tagasi E-poele. Juhul kui Klient ei lähe Tootele järgi eelmainitud tähtaja jooksul, on Klient kohustatud hüvitama korduva saatmisega seotud kulud.
7.3. Klient on kohustatud säilitama punktis 7.2. nimetatud SMS teate kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni. Kliendil on võimalik Toode vajadusel ümber vahetada või tagastada, kasutades selleks samas SMS-is olnud tagastuskoodi.
7.4. Valides kohaletoimetamise viisina Postkontori, jõuab Toode Kliendi poolt valitud postkontorisse 5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse kinnituse saatmisest Kliendi e-posti aadressile. Toote jõuadmisest postkontorisse, teavitatakse Klienti SMS teatega, mis sisaldab infot postkontori kohta, kust Klient Toote kätte saab. Toodet hoitakse postkontoris 14 kalendripäeva. Pärast nimetatud tähtaja lõppu saadetakse Toode tagasi E-poele.
7.5. Valides kohaletoimetamise viisina Kulleri, jõuab Toode Kliendi poolt valitud aadressile 5 tööpäeva jooksul arvates tellimuse kinnituse saatmisest Kliendi e-posti aadressile. Kuller võtab Kliendiga ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja. Ebaõnnestunud väljastuskatse korral jääb saadetis hoiule elukohajärgsesse postkontorisse ning Kliendile edastatakse postisaadetise saabumise teade e-kirjaga Kliendi e-posti aadressile või lihtkirjaga postkasti. Toodet hoitakse postkontoris 14 kalendripäeva. Juhul kui Klient ei lähe Tootele järgi eelmainitud tähtaja jooksul, on Klient kohustatud hüvitama korduva saatmisega seotud kulud.
7.6. Juhul, kui Klient on tellimuse vormistanud nädalavahetusel (ajavahemikul reedel pärast kella 13.00 kuni esmaspäeval kella 09.00-ni) või riigipühal, hakkab 5 tööpäeva tähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 09.00.
7.7. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.
7.8. Juhul, kui Toode ei jõua Kliendini heas seisukorras ja kinnises pakendis, on Klient kohustatud sellest E-poodi teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: info@inglotcosmetics.ee või helistades +372 55641290.
7.9. Kui soovitud Toodet on saadaval veel vaid tellimisega välisriigist, lisandub tellimusele 7 eurot rahvusvahelise tellimuse lisatasu. Vastav info ilmub ostukorvis vastava toote juurde.

Tellimuse tagastamine ja ümbervahetamine

8.1. Kliendil on õigus tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode/Tooted tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.
8.2. Toodete tagastamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:
· Täidetud tagastusvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale
· Saates kodulehel oleva Tagastusvormi täidetuna aadressile info@inglotcosmetics.ee
Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormiga.
8.3. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. Kauplejal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni tarbija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
8.4. Tagastatav Toode ei või olla kahjustunud. Toode peab olema originaalpakendis ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient.
8.5. Avatud pakendiga kosmeetika tagastamisele ei kuulu.
8.6. Klient saab Tellimuse tagastada Müüjale kauplusesse. Kaupluse klienditeenindajad edastavad Tagastuse E-poodi, kus teostatakse Toote/Toodete tagastusprotsess. Tagastus jõuab E-poodi 5 tööpäeva jooksul. Tagastuse kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse. Tagastamine kauplusesse on tasuta.
8.7. Juhul, kui kohaletoimetamise viisiks oli valitud Omniva pakiautomaat, saab Tellimuse ümber tagastada Omniva pakiautomaadi vahendusel, kasutades selleks esialgses SMS-is sisalduvat tagastuskoodi. Juhend tagastamise kohta pakiautomaadis: https://www.omniva.ee/teenused/demo/. Tagastuskoodi kasutamisel on tagastamine tasuta ja tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. Toote kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse.
8.8. Juhul, kui kohaletoimetamise viisiks oli valitud Postkontor või Kuller, saab Tellimust tagastada, viies see vabalt valitud postkontorisse. Toote tagastamiseks on nõutav Toote ostupakendil olev triipkood. Tagastamine postkontorist on tasuta ja tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. Toote kättesaamise kohta saadab E-pood Kliendi e-postile kinnituse.
8.9. Müüja tagastab Kliendile ostusumma 7 päeva jooksul alates tagastatud Toode/Toodete kättesaamise päevast. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava tellimuse eest tasus.
8.10. Tellimuse tagastamise korral tagastab Müüja Kliendile lepingu alusel saadud summa (välja arvatud posti- ja kohaletoimetamiskulu).

Pretensioonide esitamise kord

9.1. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel kohustub Klient Müüjat sellest teavitama koheselt, kuid mitte hiljem kui 1 kuu jooksul peale vea ilmnemist, saates ostja kontaktandmed, probleemi täpse kirjelduse ja ostutšeki numbri e-posti aadressile info@inglotcosmetics.ee.
9.2. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
9.3. Tarbijal on õigus nõuda Müüjalt Toote ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui Müüjal ei ole võimalik toodet asendada.
9.4. Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).
9.5. Müüja ei hüvita Kliendi tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral ega vastuta nende eest, kui: toote on kahjustunud Kliendi süül, puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärel, puudub ostu sooritamist tõendav dokument.

Vastutus

10.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
10.2. Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.
10.3. Klient kohustub kasutama E-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

Privaatsuspoliitika

11.1. Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.
11.2. Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.
11.3 Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Isikuandmed, mis on vajalikud Toodete Kliendile saatmiseks, edastakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.
11.4. Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks oma nõusoleku.
11.5. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

Kasutamistingimused ja nende muutmine

12.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.
12.2. Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
12.3. Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.
12.4. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tehnilise vea tõttu oli E-poes kuvatud Toote hind ekslik.

Muud tingimused

13.1. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.
13.2. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@inglotcosmetics.ee või helistada telefonil: +372 55641290.
13.3. Kui ostja ja E-pood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
13.4. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Klienditugi

14.1. Klienditoe telefon on +372 55641290 (avatud tööpäeviti kl 10:00-17:00) ja
e-posti aadress: info@inglotcosmetics.ee. Riiklikel pühadel on klienditugi suletud.

Transport

INGLOT e-poest saab pakke tellida Eestisse.

Teil on meie e-poest ostes võimalik valida erinevate transpordiviiside vahel:

OMNIVA PAKIAUTOMAAT — 2.90€ / Alates 30€ ostuga TASUTA
Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. Automaadid on avatud 24 tundi ja asuvad tavaliselt erinevate ostukeskuste peauste läheduses.

SMARTPOST PAKIAUTOMAAT — 3€ / Alates 30€ ostuga TASUTA
Kui sooritada ost tööpäeviti enne kella 15:00 on eeldatav kättesaamisaeg järgmise päeval. Reedel peale 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

POSTKONTOR — 3.60€
Tooted jõuavad postkontorisse 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui Tooted jõuavad postkontorisse, saadetakse Teile SMS või kiri infoga, millisest postkontorist Tellimuse kätte saate.

OMNIVA KULLER — 4€
Tooted tuuakse kulleriga Teie valitud aadressile 1-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kuller võtab Teiega ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

Tagastamine

Toodete tagastamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:
— Täidetud tagastusvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale
— Saates kodulehel oleva Tagastusvormi täidetuna aadressile info@inglotcosmetics.ee

Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormiga.

Tagastamine on TASUTA ja selleks on 3 võimalust:

1. Tagastamine pakiautomaadi kaudu
Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud tagastuskood (leiate selle paki saabumise teatest). Pakiautomaat annab Teile vajaliku aadresskaardi ja avab ukse. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.
2. Tagastamine postkontori kaudu
Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Teavitage postkontori töötajat, et soovite tagastada M-UP Trade OÜ INGLOT’i e-poe tellimust kullersaadetisena ja saate paki tasuta tagastada. Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.
3. Tagastamine kaupluse kaudu
Lisage pakki täidetud tagastusleht. Klienditeenindajad saadavad tagastuse edasi e-poodi, kus viiakse läbi tagastusprotsess. Tagastus jõuab e-poodi 5 tööpäeva jooksul.
NB! Tavakaupluses raha ei tagastata.
Kauba tagastusprotsess viiakse läbi ainult INGLOT’i e-poes.

Tagastuse kättesaamise kohta saadame Teie e-postiaadressile kinnituse.

Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti, 7 päeva jooksul alates tagastud Toode/Toodete kättesaamise päevast.

Tagastatav toode/tooted ei tohi olla kahjustunud, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Avatud pakendiga kosmeetika tagastamisele ei kuulu.

Privaatsuspoliitika

INGLOT võib küsida Teie kohta järgmisi andmeid

Teie isikuandmeid: 
Nimi
Sünnikuupäev
Kontaktandmed 

Teie ettevõtte andmeid:
Nimi
Registrikood

INGLOT e-poe kasutamisega seotud andmeid (küpsised). Isikuandmete kasutamine, säilitamine, avalikustamine ja muutmine: Teie isikuandmeid kasutatakse Teie ostude täitmiseks. Teie isikuandmeid väljastatakse ainult seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel (riigiasutustele). Teil on õigus seadusega lubatud määral teada, milliseid isikuandmeid on kogunud INGLOT Teie kohta. Ebaõigete või aegunud andmete korral on Teil õigus taotleda nende parandamist ja täiendamist.

INGLOT kaitseb Teie andmeid – isikuandmeid ei väljastata kolmandatele isikutele. E-poe teenuste kasutades olete Te meie privaatsuspoliitikaga tutvunud, ning nendega nõustunud. Meil on õigus aeg-ajalt privaatsuspoliitikat muuta, teavitame sellest oma veebilehel. Lisaküsimustele korral võtke palun ühendust: info@inglotcosmetics.ee

×

Cart