FREEDOM SYSTEM HD SCULPTING POWDER

16.90 /tk

Puhasta
Tootekood: 01/0091/00 Kategooriad: , Laos: 10+ /tk

Perfektne toode näo kontuurimiseks ja ideaalsete kontuurjoonte tegemiseks, rõhutab ainult teie parimaid omadusi ja juhtib tähelepanu kõigilt nahapuudustelt kõrvale. Pigmentide suure kontsentratsiooniga ja läbipaistva katvusega on saavutatud struktuursema näo mulje ilma ülemäärase tootekasutuseta. 
Sulandamine nurgaga pintsliga nagu INGLOT 3P pintsel tagab parima pealekandmise. Kollektsiooni heledamaid toone peaks kasutama esiletoomiseks, volüümi lisamiseks ja alade ettepoole toomiseks, tumedamaid toone aga kasutatakse, vastupidi, varjutamiseks ja tahapoole viimiseks, tekitades näole lõpuks tõstva ja salendava efekti. 


Kõik INGLOT HD tooted sisaldavad HD pigmente. Neid igapäevakasutuseks ideaalseid tooteid sobib kasutada ka suure lahutusega filmimisel, tagades veatu näo isegi suurel linal.


Unikaalne Freedom System võimaldab tooteid ja värve kombineerida ning luua päris teie enda paleti peaaegu mis tahes suuruses. Kõik INGLOT Freedom System’i tooted on loodussõbralikes ja taaskasutatavates palettides.


Hüpoallergeenne.

5,5 g

×

Cart