fbpx

FREEDOM SYSTEM PALETTE J-FSM

10.90 /tk

Vabastage oma sisemine meigikunstnik. Freedom System’i paletid on saadaval paljudes erinevates suurustes ja kujudes, mis võimaldab teil luua igaks olukorraks just sobiva komplekti. Magnetiline kiht paleti põhjal hoiab tooted paigal, kuid samas võimaldab ka iga elementi vajadusel mugavalt täita ja välja vahetada. Kõik meigitooted ja paletid on müügil eraldi. Koostage oma paletid Internetis või kaupluses, valides Jennifer Lopeze kollektsiooni paljude erinevate toodete hulgast, nende hulgas lauvärvid, puudrid, põsepunad ja särapuudrid. Freedom System’i paletid sobivad ideaalselt ka kodust eemal kasutamiseks.

Kujud:
Freedom System’i palett J-FS2: mahutab kaks lauvärvi teie valitud värvitoonides.
Freedom System’i palett J-FS3: mahutab neli lauvärvi teie valitud värvitoonides või kaks lauvärvi ja ühe põsepuna, kontuurimispuudri või särapuudri teie valitud värvitoonides.
Freedom System’i palett J-FS5: mahutab kolm lauvärvi ja ühe põsepuna, kontuurimispuudri või särapuudri teie valitud värvitoonides.
Freedom System’i palett J-FSFC: mahutab neli lauvärvi ja kaks põsepuna, kontuurimispuudrit või särapuudri teie valitud värvitoonides.
Freedom System’i palett J-FSM: mahutab komaktpuudri või päikesepuudri teie valitud värvitoonis.

×

Cart