fbpx

INGLOT LAB SPOTLIGHT DROP FACE OIL (travel size)

13.90 /tk

Läheb vaja vaid tilgake seda toodet, et täiustada teie igapäevast nahahoolduse rutiini, andes sellele kauakestva mõju. Olenemata naha tüübist vajab teie nahk erakordset hooldust ja igapäevane doos Spotlight Drop näoõli on sellele parim lahendus. Hoolikalt valitud ja ühte pudelisse kokku pandud kontsentreeritud õlide vägi lausa ootab, et vastata teie näohoolduse alastele ootustele.
Spotlight Drop hoiab pH taseme kontrolli all ning parandab ka naha elastsust ja pinguldatust. Linnaelu ja saaste võivad mõjuda teie nahale halvasti, kuid nüüd saab seda tänu Spotlight Drop näoõlile parandada. Selle spetsiaalne koostis on rikastatud argaaniaõliga, mis annab ultimatiivse kaitse väliste tegurite vastu, samas kui aprikoosikiviõli annab endast parima, et teie poorid võimalikult hästi sulgeda.
Kandke peale eraldi või kombineerige niisutava päevaseerumi ja elustava ööseerumiga, et selle toime nahale oleks veelgi tõhusam. Kombineerige oma lemmik-aluskreemiga, et see pingutusteta pealekantavaks muutuks. Rosmariiniõli annab tootele oma naturaalse ja tagasihoidliku lõhna. Toode imendub lihtsasti, jättes naha rasvavabaks.

Värvainevaba. Sobib tundlikule nahale.

Kasutamine: 
Tupsutage või masseerige väike kogus toodet õrnalt nahasse ja oodake, kuni see imendub. 
Kandke toodet näole, kaelale ja dekolteele

9 ml

×

Cart