fbpx

INGLOT LAB SUNRISE DROP FACE OIL (travel size)

13.90 /tk

Läheb vaja vaid tilgake seda toodet, et täiustada teie igapäevast nahahoolduse rutiini, andes sellele kauakestva mõju. Olenemata naha tüübist vajab teie nahk erakordset hooldust ja igapäevane doos Sunrise Drop näoõli on sellele parim lahendus. Hoolikalt valitud ja ühte pudelisse kokku pandud kontsentreeritud õlide vägi lausa ootab, et vastata teie näohoolduse alastele ootustele.
Sunrise Drop näoõli hoiab pH taseme kontrolli all ning parandab ka naha elastsust ja pinguldatust. Keskendudes tõelisele niisutamisele, valvab see hoolikalt valitud õlide kombinatsioon teie nahka, kaitstes seda liigse niiskuskao eest. Jojoba õli hoiab rasuerituse kontrolli all ja puuviljaõlid nagu kirsikivi- ja alpiõunaõli hoiavad teie naha kogu päeva siidiselt pehme ja siledana.
Kandke peale eraldi või kombineerige niisutava päevaseerumi ja elustava ööseerumiga, et selle toime nahale oleks veelgi tõhusam. Kombineerige oma lemmik-aluskreemiga, et see pingutusteta pealekantavaks muutuks. Rosmariiniõli annab tootele oma naturaalse ja tagasihoidliku lõhna. Toode imendub lihtsasti, jättes naha rasvavabaks.

Värvainevaba. Sobib tundlikule nahale.

Kasutamine: 
Tupsutage või masseerige väike kogus toodet õrnalt nahasse ja oodake, kuni see imendub. 
Kandke toodet näole, kaelale ja dekolteele.

9 ml

×

Cart