fbpx

INGLOT LAB ULTIMATE DAY PROTECTION FACE CREAM

32.90 /tk

Laost otsas

Päevane kaitsekreem vastab kiire igapäevaelu nõudmistele ja kaitseb teie nahka mobiiltelefonide elektromagnetilise kiirguse eest tänu kangelaslikule koostisosale – merest pärinevale glükogeenile. Lisaks kaitseb see teie nahka väliste tegurite kahjuliku mõju eest. Antioksüdandi omadustega epimeedium ning nahka taastav ja elustav hüaluroonhape hoolitsevad naha pikaajalise niisutamise eest ning kaitsevad seda kuivamise eest. See uudne ja rikkalikult aktiivseid koostisaineid sisaldav päevakreem niisutab nahka nähtavalt ja kaitseb veekao eest. Õige niiskustase, mis saavutatakse mägikameeliaõli, vetikakompleksi ja kirsikiviõli abiga, aeglustab naha vananemist. Nautige siidiselt pehmet nahka, mis on nähtavalt parema elastsuse ja pinguldusega.

Armuge kogu INGLOT Lab nahahooldustoodete seeriasse ning kombineerige tooteid, et saada parimad nahahooldustulemused. Kõik need tooted toimivad ideaalselt ka koos INGLOTi värvikosmeetikaga.

UUDNE PAKEND
hermeetiline pakend tagab toote täieliku ohutuse:
kaitseb keskkonnasaaste ja mikrobioloogilise saastumise eest;
toodet läheb vähe raisku;
oksüdeerumine on minimaalne, mistõttu toode säilib kauem.

Kasutamine: tupsutage või masseerige väike kogus toodet õrnalt nahasse ja oodake, kuni see imendub. Vältige õrna silmaümbrust.

50 ml

×

Cart